ДОМА

 

 

 

 

 

 

Kонтакт
Адреса: Филип Втори Македонски бр. 11

Тел: за контакт 023114397 – 023221008

Е-пошта: press@mpsoz.gov.mk

cabinet@mpsoz.gov.mk

Лице за контакт за барања за информации од јавен карактер

Лирика Фејзулаху – Советник

Е-пошта: lirika.fejzullahu@mpsoz.gov.mk

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031