Featured post

Grubi takoi ambasadorin Bullgar Angellov: Historia mos ta mban peng të ardhmen

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z.Artan Grubi sot në kabinetin e tij takoi ambasadorin e Republikës së Bullgarisë në Shkup, z.Angell Angellov. Zëvendëskryeministri i parë Grubi dhe ambasadori Angellov diskutuan rreth marrëdhënieve të mira ndër fqinjësore, që janë një vlerë për Republikën e Maqedonisë së Veriut por edhe […]

Trending

see more

LATEST VIDEO

Shares